پکیج نرم افزاری مدیریت درمانگاه

پکیج نرم افزاری مدیریت درمانگاه

پکیج نرم افزار مدیریت درمانگاه با توجه به تجربه ۱۰ ساله ما و نیز نظرسنجی در سطح مدیران مراکز پزشکی برای شما پیشنهاد شده است.

در واقع این پکیج شامل نرم افزار پایه درمانگاهی + آیتم محاسبه کارانه + آیتم وقت دهی + ثبت POS اتوماتیک + پنل SMS است که اکثر مراکز درمانی که نرم افزارهای شرکت دادکین را تهیه کرده اند از این آیتمها استفاده میکنند.

 

نرم افزار پایه درمانگاهی شامل : پرونده سازی، پذیرش، کار با انواع بیمه ها و تهیه لیست و دیسکت بیمه ( نرم افزار درمانگاه )

آیتم وقت دهی: امکان معرفی شیفت کاری برای پزشکان و رزرو نوبت برای بیماران   

آیتم محاسبه کارانه: امکان تعیین پورسانت یا کارانه پرسنل درمانی (پزشک یا کارشناس) به ازای هر سرویس، هر بخش، هر شیفت و نیز برحسب تعداد بیمار ویزیت شده.

آیتم ثبت POS اتوماتیک: با قابلیت ارتباط با تمامی دستگاهها از تمامی بانکها !  باعث افزایش سرعت ثبت دریافتی های کاربر از طریق کارتخوانها خواهد شد.

پنل SMS: امکان ارسال اس ام اس های یادآوری نوبت، امکان ارسال اس ام اس های تبلیغاتی، امکان ارسال پیامهای مناسبتی  و …

 

هزینه پکیج نرم افزاری مدیریت درمانگاه دادکین

هزینه پکیج نرم افزاری مدیریت درمانگاه با توجه به تعرفه سال ۹۹ معادل ۴۸،۰۰۰،۰۰۰ ریال (چهار میلیونو هشتصد هزار تومان) است که با تخفیف ویژه ۲۰درصدی به مبلغ ۳۸،۴۰۰،۰۰۰ ریال (سه میلیون و هشتصد و چهل هزار تومان) عرضه خواهد شد.

توجه: در این طرح، در صورت استفاده از نرم افزار در حالت شبکه؛ به ازای هر Station (کلاینت) مبلغ کلاینت (۴،۵۰۰،۰۰۰ ریال) به ۳،۰۰۰،۰۰۰ ریال کاهش خواهد یافت و به هزینه پکیج اضافه خواهد شد.

 

پکیج نرم افزار مدیریت درمانگاه برای سایر مراکز درمانی

با تغییر نرم افزار پایه درمانگاهی به نرم افزار پذیرش ویژه هر مرکز؛ این پکیج به پکیج ویژه دندانپزشکی، فیزیوتراپی، رادیولوژی و سونوگرافی تبدیل شدنی است.

 

تماس بابت پکیج نرم افزار مدیریت درمانگاه دادکین

 

نرم افزار جامع درمانگاه

مجله تبلیغاتی دادکین