نرم افزار کمیسیون پزشکی (مدیریت پرونده های پزشکی پرسنل سازمان)

نرم افزار کمیسیون پزشکی یکی از نرم افزارهایی است که بسیاری از بیمه ها، سازمانها و ارگانهای دولتی مهم و نظامی به آن نیاز مبرم دارند.

فرم اصلی نرم افزار کمیسیون پزشکی دادکین

لطفا توجه فرمایید در توضیحات ارائه شده سعی شده حداقل گویی رعایت شود. بنابراین اگر سوالی برای شما پیش آمد، لطفا حتما تماس بگیرید.

 

معرفی اجمالی نرم افزار مدیریت کمیسیون پزشکی دادکین

در نرم افزار طراحی شده توسط این شرکت، سعی شده با نیازسنجی دقیقی که صورت گرفته، تمامی جنبه های یک کمیسیون پزشکی مورد تحلیل و پیاده سازی قرار گیرد.

جنبه هایی نظیر:

۱ـ ثبت صورت سانحه ها و درخواست مشاوره و تشکیل جلسه کمیسیون

 پیش فرض بر آن است که برای هر جلسه کمیسیون، ابتدا درخواست یا نامه ای دریافت خواهد شد که تحت عنوان صورت سانحه، در نرم افزار ثبت میشود.

سپس بنا به موضوع صورت سانحه، درخواستهای مشاوره ی لازم صادر شده و در نهایت جلسه کمیسیون برگزار و نتیجه گیری انجام و طی نامه های مرتبط به واحد درخواست کننده بازگشت خواهد شد

۲ـ بدو ورود

بسیار از ارگانها، محدودیتها و ملزوماتی برای جذب نیرو دارند. در این قسمت سعی شده به این مهم توجه ویژه ای شود و در نهایت مورد قبول بودن یا نبودن شخص معرفی شده، اعلام خواهد شد

۳ـ صعب العلاج

بسیاری از ارگانها، برای بیماران صعب العلاج خانواده های پرسنل خود ملاحظات ویژه ای در نظر گرفته اند. ولی ملاحظات افسارگسیخته میتواند باعث سودجویی برخی افراد شود.

با استفاده از این آیتم مدیریت این قسمت برای مدیران کمیسیونها بسیار سهل تر و آسانتر خواهد بود.

در این قسمت میتوان صورت فاکتورهایی که سرپرست ارائه داده را لحاظ کرد و در نهایت مبلغ قابل پرداخت را متناسب با شرایط پرونده ای بیمار و نیز شرایط مالی خانواده و … پرداخت کرد.

۴ـ استعلاجی

همواره یکی از دغدغه ها بوده! اینکه پرسنل از سر تنبلی و با پرونده سازی اقدام به گرفتن استعلاجی های بی مورد نکنند میتواند در راستای اهداف مجموعه ی شما قدمی بزرگ باشد.

در این قسمت میتوانید ضمن ثبت درخواست مراجعه کننده، با تشکیل کمیسیون مربوطه تایید یا عدم تایید استعلاجی و یا تایید شدن چند روز از استعلاجی را مشخص کنید.

۵ـ غرامت بیمه

پرداخت هزینه های بیمه های تکمیل درمانی که برای پرسنل درنظر گرفته شده است نیز یکی از چالشهای ارگانها و مراکز بزرگ است. در این قسمت میتوانید نظریه کمیسیون را در مورد درصد تعلق غرامت به سازمان بیمه ی مربوطه اعلام کنید.

۶ـ استعلام تربیت بدنی

معمولا ارگانها، نیازمند پایش مداوم سلامت جسمانی پرسنل خود هستند. در این آیتم میتوانید این استعلام را ثبت و نتایج را اعلام کنید

 

موارد زیر از اهمیت خاصی برخوردارند

جامعیت اطلاعات در یک نرم افزار میتواند یکی از محاسن ارزشمند مدیریتی و برنامه ریزی استراتژیک باشد.

در این نرم افزار سعی شده این جامعیت به شکل کامل درنظر گرفته شود. به نحوی که از زمان آغاز فعالیت (بدو ورود) تا انتهای زمانی که تحت پوشش سازمان شما هستند دارای یک پرونده ی واحد بوده و تمامی مراحل بدو ورود، کمیسیون ها، استعلاجی ها، غرامت ها و … در پرونده قابل دسترس خواهد بود.

 

گزارشات متنوع طراحی شده در این نرم افزار نیز یکی از شاخصه های اصلی آن است. از این گزارشات میتوانید جهت برنامه ریزی های سازمان خود استفاده کنید.

 

دارا بودن پویایی نرم افزار در سفارشی سازی توسط تیم برنامه نویسی میتواند یکی از عوامل مد نظر در خرید نرم افزارهایی اینچنین باشد.

ما به شما اطمینان میدهیم که ما توانایی برآورده ساختن نیاز شما را داریم.

 

 

دموی نرم افزارهای دادکین

نرم افزار جامع درمانگاهی دادکین

نرم افزار کلینیک و مطب دندانپزشکی

دادکین در آرمانت